تولیدی لباس زنانه طیطه در تهران

 

آب و هوا اون بالاها چطوره؟

کت و شلوار:

بهترین گزینه برای شما کت های تک ردیف دکمه ایست که دو دکمه دارند. البته می‌توانید کت های دو ردیف دکمه هم بپوشید، مشروط بر آن که فقط دکمه میانی آن را ببندید. کت و شلواری با سایز Tall به اندامتان برازنده تر است، چرا که قد این کت و شلوار ها در مقایسه با سایزهای نرمال بلندتر می‌باشد. اگر به سراغ کت و شلوارهای تک ردیفه سه دکمه رفتید باید دکمه بالایی آن را باز بگذارید. با بستن دکمه میانی ظاهری شیک و زیبا برای خود رقم می‌زنید.

کت تک (کوتاه):

سرشانه کتتان باید مربعی شکل و اندکی حجیم باشد تا چهارشانه به نظر آیید. کت باید در قسمت کمر کاملاً اندازه باشد. جیب های فلاپ دار باعث می‌شود قد رشیدتان چندان توی ذوق نزند. طول کت را کمی بلندتر بگیرید تا بخش بیشتری از بالاتنه تان را بپوشاند.

طرح ها و رنگ ها:

طرح شطرنجی و هر طرح دیگری با سایز متوسط یا بزرگ برایتان مناسب است. باید بی خیال طرح های راه راه شوید مخصوصاً طرح هایی با راه راه های عمودی، در مقابل باید به دنبال طرح هایی باشید که در راستای افق شما را بزرگ تر نشان می‌دهد. اگر تفاوت میان رنگ کت اسپرت و شلوارتان فاحش باشد، هیچ مشکلی ایجاد نمی‌شود. طرح سوئیشرت یا پیراهن های غیررسمی باید درشت و توی چشم باشد.

پارچه ها:

بهتر است از پارچه هایی با وزن متوسط یا سنگین بهره بگیرید و از این بابت می‌توانید خود را خوش شانس قلمداد کنید. از پوشیدن پارچه های فاستونی و پشمی ابایی نداشته باشید.

کراوات و پیراهن:

یقه های پهن و گره کراوات عریض (همچون Windsor)، یقه های گرد با یک دکمه در پایین برایتان مناسب خواهد بود اما نباید به سراغ یقه های استاندارد و نوک تیز بروید. یقه ای که گردن کشیده تان را بپوشاند، بسیار خوب خواهد بود. ترکیب رنگ های روشن و طرح های درشت چهارچوب صورت شما را بزرگ تر جلوه می‌دهد و این برایتان یک برگ برنده به شمار می‌رود. کراوات ها و پیراهن هایی با راه راه های افقی را امتحان کنید، در نظر داشته باشید که پیراهن هایی با طرح های شطرنجی و چهارخونه برایتان ایده آل خواهد بود.

شلوارها:

فاق شلوارتان باید بلند باشد تا به نظر مرتب و خوش تیپ برسید. پوشیدن شلوارهایی با پاچه های تنگ و کوتاه برای افراد بلند قامت مناسب نبوده و آنها را مضحک نشان می‌دهد. از خیاطتان بخواهید پاچه های شلوارتان عریض تر و گشادتر در نظر بگیرد (به جای سایز استاندارد ۱ اینچ، باید ۵/۱ اینچ باشد).

کفش ها:

کفش هایتان باید بزرگ و حجیم باشد. دور کالج های کوچک و جمع و جور را خط بکشید، در مقابل می‌توانید با پوشیدن کفش های بند دار و بدون پاشنه کاری کنید که پایه و اساس تیپ و پوششتان بی عیب و نقص باشد.

اکسسوری (زیورآلات مردانه):

بستن کمربند برای شما بلامانع است. ایرادی ندارد اگر رنگ کمربندتان کاملاً متفاوت با کت و شلوارتان باشد.

عینک:

عینک های باریک برای صورت های مستطیلی شکل و کشیده مناسب تر است، به دنبال مدل هایی باشید که دسته عینک روی بخش میانی شقیقه قرار می‌گیرد و فرم هایشان به نسبت کوتاه ترند. عینک دارای پل کوتاه با یک رنگ متفاوت برای بینی های بزرگ ایده آل است.

کت تک بلند (پالتو):

کت های خوش دوخت با دو ردیف دکمه و کت هایی که به قامتتان کاملاً اندازه باشد بیشتر به دردتان می‌خورد. بهتر است آستین کتتان از نوع رگلان باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *