تولیدی لباس زنانه طیطه در تهران،انتخاب رنگ

 

رنگ هایی که انسانها برای لباس خود انتخاب می کنند نیز بیانگر احساسات و عواطف و روحیات آنهاست بسیار شنیده اید که رنگ قرمز برای ابراز عشق و علاقه بیان خطر بیان هشدار و برای جلب توجه می باشد و یا مثلا وقتی از بین رنگ های ملایم شما لباسی به رنگ بنفش را انتخاب می کنید این انتخاب نشانگر روحیه ی لطیف و حساس شما می باشد.
در روانشناسی لباس و پوشاک حتی انتخاب انسانها در موقعیت های مختلف نیز بررسی و تحلیل می شود و حتی در مواردی توصیه های برای بهبود کیفیت زندگی و روابط با استفاده از نوع پوشش و لباس نیز می شود. به عنوان مثال استفده مکرر از لباس های تیره و کدر باعث می شود تا افراد دیگر به اشتباه گمان کنند که شما فردی عبوس یا غمگین و مشکل دار هستید پس  اگر شما نیز در زمره افرادی هستید که علاقه ی زیادی به رنگ های تیزه دارید برای حرف دیگران هم که شده تنها هفته ای چند روز به پوشیدن اینگونه لباس ها فکر کنید.
امروزه به دلیل تنوع موجود در لباس های تولیدی پوشاک زنانه و یا مردانه انتخاب لباس و خرید متنوع لباس بسیار آسانتر از گذشته است اما درباره پوشیدن لباس های قدیمی ما به شما توصیه می کنیم لباس هایی را که برای شما یادآور خاطرات منفی هستند و اتفاق تلخی را در گذشته برای شما تداعی می کنند فورا کنار بگذارید حتی مشاهده دوباره این لباس ها می تواند یادآور خاطرات تلخ گذشته باشد.
ما در این سایت به دنبال ارائه مشاوره های مفید در زمینه ی روانشناسی پوشاک و لباس و همچینین روانشناسی رنگ ها هستیم و به دقیق تر در رابطه با شخصیت شناسی انسانها از روی لباس و پوشش آنها به گفت و گو می پردازیم .
با ما همراه باشید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *