تولد چی بپوشم ،تولیدی لباس مجلسی طیطه در تهران

چی بپوشم

اگر شما قرار باشد شب به یک مهمانی تولد بروید اول از همه برای انتخاب لباس نسبت خود را با تولد باید مشخص کنید. پاسخ دادن به این سوالات کار شما را برای انتخاب لباس و رنگ آسان می کند.
تولد خود شماست ؟
او با شما چه نسبتی دارد؟
تولد زنانه است یا مختلط؟
تولد رسمی است یا غیر رسمی ؟
تولد در فضای باز است یا داخل خانه یا تالار؟
چه قدر با فرد یا افراد حاضر در مراسم احساس راحتی و نزدیکی می کنید؟
اگر قرار باشد برای تولد خودتان یک لباس مناسب انتخاب کنید باز هم با توجه به اینکه تولد زنانه است یا مختلط و در چه فضایی و چگونه برگزار می شود می تواند شما را در انتخاب درست لباس زنانه راهنمایی کند.

تولد زنانه غیر رسمی شما
فرض کنید تولد شماست و کلی مهمان خانم را برای تولد خود دعوت کرده اید ، این مهمانها عمدتا از دوستان و آشنایان هستند و فضای تولد غیر رسمی است آن وقت شما می توانید انتخاب های بیشتری برای پوشیدن لباس داشته باشید.
پیشنهاد ما به شما این است که از رنگ های شاد که خاصیت جلب توجه را دارند استقاده کنید
رنگ قرمز : این رنگ باعث انتقال گرما و انرژی می شود و نشان از علاقه و اشتیاق دارد ، رنگ سرخ همچنین نماد شهوت ، هوس ، عشقو زیبایی نیز می باشد. با انتخاب این رنگ برای لباس تولد خود علاوه بر گرم کردن و شرو بخشیدن به مجلس باعث انتقال حس علاقه و اشتیاق خود نیز می شوید.

پرده های رنگ قرمز هر کدام حس و حال متفاوت تری دارند مثلا وقتی در لباس زنانه ای که برای تولد خود انتخاب کرده اید از قزمر شرابی استفاده می کنید شاید به نوعی روحیه تندخویی و گرمای بیش از حد خود را نیز به طور ناخودآگاه منتقل کنید اما انتخاب رنگ هایی مانند زرشکی ، تمشکی ، صورتی و … روحیه لطیف تر و عاشقانه تر شما را بیان می کند. در این بین حتی انتخاب رنگ هایی مانند بادمجانی ، قندقی و آجری حتی مقداری سرد بودن را نیز منتقل می کنند و اینطور نیست که همه ی طیف رنگی قرمز بیانگر یک نوع احساس باشد.
در کل پیشنهاد اول ما برای انتخاب رنگ لباس تولد خود تان رنگ قرمز آن هم از طیف : آلبالویی، لاکی ، سرخ گلی ، تمشکی و … است تا علاوه بر گرما بخشیدن و انرژی بخشیدن به مجلس بیانگر شور و شوق و اشتیاق شما هم باشد.
نکته مهمی که در متن بالا اشاره نشده این است که پیشنهاد این نوع پوشاک زنانه برای عموم خانم هاست پس قاعدتا افراد با مزاج هاو سلایق و رفتارها و شخصیت های متفاوت باید از نوع رنگ ها و لباس های متفاوتی استفاده کنند. مثلا اگر شما ذاتا خانم گوشه گیر و خجالتی هستید استفاده از رنگ قرمز تند شما را مرکز توجه قرار می دهد و شاید از لحاظ رفتاری در مهمانی شما اذیت شوید.
با توجه به تنوع رنگی موجود در تولیدی لباس زنانه طیطه و پخش پوشاک زنانه این تولیدی و تولیدی های دیگر در سراسر کشور تا حدودی مشکل انتخاب لباس ها کم شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *